http-equiv='refresh'/>

8 Mart 2012 Perşembe

Kadınlar ne ister?

Gününüz yok diye üzülmeyin, kadınlar gününde erkeklere de birkaç mesajımız var. Sizin iyiliğiniz için bunlar...Rimelin ne olduğunu bilmenize, farın arabayla hiç ilgisi olmadığını öğrenmenize hiç gerek yok. Bazı terimlere yabancı kalmaya alışmalısınız.Ev işlerinde yardımcı olmak artık lüks değil zorunluluk. Bunu iyi belleyiniz.
Kadınların alışverişine, giyimine kuşamına karışmayacaksınız. Kadın dediğin bunlarsız yaşayamaz, en başından beri biliyor olmalısınız.
Ayrıca kadına yaşıyla ilgili espiriler yapmayacaksın; sonucuna katlanamayacaksan tabii.
 Çocuktan sonra kadının kendine ayırdığı süre sandığınızdan daha da çok azalıyor. Dolayısıyla eski bakımlı sevgilinizi çocuktan sonra bir süre bulamayacağınızı biliniz. Lütfen bu sürenin kısalması için siz de destek veriniz. Bize süre ve yukarıdaki maddedeki şey, yani harcama özgürlüğü lazım. Bunlar olduktan sonra biz de gayet meraklıyız bakımlı olmaya.Eşinizden başkasına bakmamanız gerektiğini söylemeye gerek yok herhalde.
Tamam tek taş olmasın, illa ki özel günlerde de değil ama arada sürpriz hediyeler almanız önerilir. Hediye seçmekten nefret ettiğinizi biliyoruz ama artık dayanıverin biricik sevgiliniz için.
Kilo alan eşinizin moralini bozmayın. Eşiniz sizin göbeğinize laf ediyor mu! Siz de onun fazla kilolarını görmeyiverin.
Güzel sözler söylemek için dünyanın sonunun gelmesini beklemeyin. İki iltifat sizi yormaz değil mi!
Şiddet hayatınızın hiçbir yerinde yer almamalı. Hele hele karınıza el kaldırmak sizin en son yapacağınız şey bile olmamalı!Her kadın, bir anne adayıdır veya annedir. Cennet annelerin ayaklarının altındaysa eğer kadınları üzmemeye özen gösterin. Bu en ciddisiydi. Uyarmadı demeyin :)

HB

2 yorum:

Adanın Annesi dedi ki...

Ağzına sağlık.. Bende kutlarım senin ve tüm hemcinslerimin gününü..

SadeAnne dedi ki...

Çok teşekkürler..sevgiler ;)

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

Recent News