http-equiv='refresh'/>

25 Aralık 2012 Salı

Haydin Çekilişe


Yılbaşı, hediye anlamında benim en az önemsediğim tarihlerdendir. Doğumgünleri hediyesiz olmaz, anneler-babalar günü de öyle, hatta sevgililer gününde bile alınabilir ama yılbaşı bu anlamda benim için değersizdir. Öyle alışmışım. Bu gidişatı değiştirmek için değil fakat nasıl olduysa içimden geldiğinden blogda ilk kez hediye çekilişi yapmaya karar verdim. El kadar Eda bile oyun grubunda hediye çekilişine katılıyor bu sene, benim blogumun nesi eksik!

Ofiste yapılan çekilişlere katılırdım her yıl sonu ama bu sefer ondan da vazgeçtim. Eğlenceli oluyor olmasına ama biraz riskli bir durum. 2 sene önce başıma gelen olayın da etkisi var sanırım vazgeçmemde. Vakitsizlik, çok iyi tanımadığın kişilere hediye seçmenin yarattığı stres, hediye çekilişinin eğlencesini geçiyor zaman zaman.

Çekilişte gelen hediye sürprizdir. Blog çekilişlerinde ise çoğu zaman hediye bellidir. İşin sürprizi hediyenin sahibinin kim olduğudur. Eğlenceyse eğlence, hediyeyse hediye.

En güzel hediye nedir deseler düşünmeden cevabım hazırdır: kitap. Cinsiyet tanımaz, eskimez, atılmaz, bir köşeye sıkıştırılmaz. Ben de hediye seçimlerimi kitaptan yana kullandım. Bu kitapların kendilerini henüz okumadım; fakat ikisi hakkında da güzel yorumlar okudum, duydum. Hangisini dilerseniz yorum kısmında belirtin lütfen. 28 Aralık Cuma günü saat 15:00’a kadar gelen yorumlar içinden bir kişiyi seçip hediyesini ileteceğim.

                        Kitap1: Gizli Anların Yolcusu- Ayşe Kulin (Everest Yayınları)
                             Kitap2:Aklından Bir Sayı Tut- John Verdon (Koridor Yayıncılık)Bir yerli bir yabancı roman olsun istedim. Tercihi size bırakıyorum.


Katılmanın tek şartı yazı altına yorum bırakmak. Facebook veya twitter hesaplarınızda paylaşıp beni mutlu ederseniz 1 oy hakkı daha vereyim ama yorum kısmında belirtin lütfen. Çekiliş yazılarında başka neler oluyordu, atladığım bir şey yoktur umarım. Süre belli, hediye belli, tamam o zaman. Şimdiden bol şans diliyorum.

HB

20 yorum:

Adanın Annesi dedi ki...

Boyle çekilişe can kurban :) çok güzel bir hediye. Benim de yapmak istediğim bir fikir di bu ama pc evde olmadıgı için ve telefondan yazmak ta çok zorlandigim icin organize edemedim. Katılıyorum efem. Bir sorum olacak. İkisi icinde ayrı ayrı çekiliş olacaksa ikisinede talibim. Eğer tek kitap seç diyorsn gercekten çok kararsız kaldim.

brcblr dedi ki...

oleeey ilk yorum benden gelsin o zaman :) çok iyi yapmıssın hediye cekilişiyle, hayırlı olsun.
ben birinci kitaba talibim. ikinciyi okudum ve sanırım serinin diger kitaplarını okuyamayacagım, zira erotik düzeyi oldukca yüksek bir kitap :))) üstelik bu kitabı İstanbul Autoshowa giderken Tofas servisinde okuyordum daha yeni başladıgımda. içeriğin bu kadar yogun oldugunu ogrendigim ilerleyen sayfalarda çok utanmıstım, iş yerindeki herkes o gun serviste bu kitabı okudugumu gördü diye :)))

SadeAnne dedi ki...

Adanın Annesi; ikisine de ismini yazdım. Şöyle düşünmüştüm; ikisi için de ayrı ayrı çekiliş yapayım ama ikisine de katılıyorsan ilk önce hangisinde adın çıkarsa onu hediye edeyim.
Beğenmene sevindim canım ;)

SadeAnne dedi ki...

Burcu; içeriği hakkında eksik araştırma yapmışım demek ki, o derece olduğunu bilmiyordum :)
neyse artık bu da böyle olsun. herkes okuyor ne olsa, haftalardır bakıyorum en çok satanlar listesinde.

Adanın Annesi dedi ki...

İkinci kitabın icerigini okuyunca bende utandım şimdi :)

SadeAnne dedi ki...

Değiştirdim, sen rahat ben rahat oh bee :)

myline dedi ki...

çok iyi düşünmüşsün canım. bence artık çocuklarımızın yanında kitap okuyup onlara örnek olmalıyız.

ÖZGE YILMAZ dedi ki...

facem olmadıgı ıcın sızı ızlıyorum takıpteyım yanı :)
ıkısınede talıbım sansa hangısı cıkarsa.yeterkı kıtap olsun :)

sezobigo dedi ki...

bende bende katılmak isterim.ikinci kitabı okumuştum ama ayşe kulin henüz almamaıştım onun için katılmak isterim.face de paylaşıcam (katılım hakkından ziyade duyuru için artı hak olarak yazmayabilirisin )
kolay gelsin.

SadeAnne dedi ki...

myline; çok haklısın canım. bu arada istediğin kitabı belirtmemişsin, bu durumda ikisine de yazıyorum ;)

ÖZGE YILMAZ; çok sağolun. bol şans ;)

sezobigo; kural kuraldır şekerim, 2 hakkın oluyor ;)
öperim seni.

Adsız dedi ki...

ben de katılmak istiyorum sevgili temmuz annesi arkadaşım:)okuma konusunda da övünmek gibi olmasın uykumdan çalıp her gece en az 1 saat okuyorum, 23 yıldır böyle:)

myline dedi ki...

aklından bir sayı tut... :)

undenied dedi ki...

mrb:) Kitap hediye olur da ben katılmadan durabilir miyim:)

İzleyiciniz oldum(undenied)

Zehra Kaya profiliyle Google +duyurum:
https://plus.google.com/u/0/107358532187076853483/posts/9nWQA2hU7Ka

Facebook duyurum:
http://www.facebook.com/benimdunyambenimblogum/posts/394194204000901

Twitter duyurum:
https://twitter.com/undeniedhsbt/status/283986841173127168

et_hotmeyil.com@hotmail.com

İkisinde de şansımı denemek istiyorum.

Sevgiler

Özlem dedi ki...

çekilişe katılmak istiyorum
izleyicinim gfc: ozlem_el
ozlemelmacigil@hotmail.com
https://www.facebook.com/ozlemelmcgl/posts/313190188787019

Şenay Gazoz dedi ki...

Merhaba bloğunu izliyorum.
Çekilişi facebook ve twitter'da duyurdum.
https://www.facebook.com/senay.gazoz.5/posts/475551245814511
https://twitter.com/senaygaz/status/284007555913625600
senaygazoz@gmail.com
Şenay Gazoz
Sevgiler

aslıhan dedi ki...

slm cnm;izleyicinim.siteye hediyeniz çok anlamlı şanslı olmak isterim ve kampanyanı facemde duyurdum linkim;http://www.facebook.com/profile.php?id=1510047862
yakamozperi@hotmail.com
https://twitter.com/aslizehram

SadeAnne dedi ki...

Selva, undenied, Özlem, Şenay Gazoz, aslıhan hepinize çok teşekkürler. Kitap seçiminiz yok sanıyorum, her ikisine de yazdım ;)
Sevgiler..

Adsız dedi ki...

oğlumla birlikte okuyoruz daha doğrusu o henüz resimlerine bakıyor bugün yine masal kitabı aldık onun için kitaplığımızın 1 rafını küçükbey için boşalttık :) annesi gibi alışsın istiyorum :) çekilişe katılmak istiyoruz.
https://www.facebook.com/sirmagulsamet?__req=y

seval dulger dedi ki...

canım merhabalar..Bende katılmak istiyorum bu güzel çekilişe şansım bol olur umarım :)) Her iki kitaptan da kullanıyorum şansımı:))face ve twitter da paylaştım..

Gülin Ağırman dedi ki...

selam Haticecim :) benim yorumlarım sanırım teknik sebepten siliniyor. blogspot'tan başka arkadaşlarımın bloglarına da aynısı oldu. umarım bu silinmez :)
ben "grinin elli tonu" nu çok merak ediyorum ;)
öptüm tatlım,
Gülin AA

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

Recent News