http-equiv='refresh'/>

21 Aralık 2011 Çarşamba

Sevgilinize kendi ellerinizle kitap hazırlamak için

Arkadaşımın keşfettiği, benimse hemen yararlandığım, yakın çevremde hızla popüler olan bir siteden bahsedeyim.Burada sevgilinize sitede kategorize edilmiş şekiller,objeleri kullanarak kendi tasarımınız ile kitap oluşturabiliyorsunuz. Sayfalara fotoğraf, yazı ekleyebiliyorsunuz. Yine kategorilere göre görebildiğiniz hazır diyaloglardan ve çizimlerden oluşan sayfaları kullanabiliyorsunuz.
Kendim bu kadar şeyle uğraşamam diyorsanız tüm sayafalarıyla hazır bulunan kitaplardan bastırmanız da mümkün.
Fiyatlar uygun ve sayfaların baskı kalitesi çok güzel. 4-5 gün içinde de elinize ulaşıyor. Tüm detaylar sitede var aslında. Oradan inceleyebilirsiniz.Sevgililer günü için çok güzel bir hediye olur. Ben o güne kadar bekleyemediğim için erken bir yılbaşı hediyesi olarak Bahadır’a gönderdim.
Hazırlaması çok keyifliydi. Güzel bir anı olarak kalması için düşünülebilir. Özellikle de sevgiliniz sürprizleri seviyorsa..

HB5 yorum:

brcblr dedi ki...

süpersin :)

erendd dedi ki...

benimki de geliooo :)

Sitare dedi ki...

Kötü zamanda okudum yazını çünkü kocama küsüm ben :-) duzelince tekrar uğrarım buraya ;-)

ocean spray dedi ki...

Kusleri barıştırır bu kitap :)) 14 Şubat için güzel olabilir bence...

Gülin Ağırman dedi ki...

güzel fikirmiş :) benim de bir önerim var; fotokitap. fottom.com'dan fırsat ile almıştım, evlilik yıldönümünüz için. içine en baştan başlayarak sevgililik, nişan, düğün, balayı, 1., 2., 3., ve 4. yıllarımızın fotolarını kendim yerleştirip oluşturmuştum. kuşe kağıda çok güzel basılıp geldi, dergi gibi. içine notlar minik yazı ve tarihler de ekleyebiliyorsun.
:)

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar

Recent News